Meble na wymiar Wrocław - Moebell
M&M Moebell Design

+48 723 753 993

moebelldesign@gmail.com
M&M Moebell Design
+48 723 753 993 moebelldesign@gmail.com
Witamy Nasza oferta Galeria Kontakt DE

Meble kuchenne na wymiar: szafki, szuflady, blatyMeble kuchenne dopasowane do Państwa stylu życia.
Projektując meble stajemy przed naprawdę trudnym wyborem. Jest to szereg decyzji, z których ma powstać idealny plan naszej wymarzonej kuchni. Po pierwsze musimy podjąć decyzję czy kupimy gotowe

meble kuechenne

czy zamówimy

meble na wymiar

. Jeśli zdecydujemy się na

meble na zamówienie

staniemy przed wyborem rodzaju materiałów, które zostaną użyte do frontów (np. lite drewno, płyta pilśniowa, płyta wiórowa, aluminium, stal nierdzewna itd.), ich koloru oraz wykończenia (laminowane, lakierowane matowe, półmatowe lub z wysokim połyskiem). Ogromnym wyzwaniem jest dobór sprzętu AGD – do zabudowy lub wolnostojącego. Na koniec przyjdzie nam jeszcze zadbać o dodatki i akcesoria kuchenne, które dodadzą kuchni indywidualnego charakteru.

Proponujemy Państwu

meble kuchenne na miarę

Państwa oczekiwań. Nie tylko gwarantujemy najwyższą jakość wykonania i trwałość, ale również pomoc w wyborze koloru i wykończenia frontów. Często współpracujemy z architekatmi, którzy na indywidualne zamówienie, realizują projekty kuchni.

Jeśli marzą Państwo o kuchni w stylu skandynawskim, rustykalnym - pełnym drewna i elementów prosto z natury, glamour, modernistycznym, klasycznym czy Art Deco - dla pasjonatów sztuki - pomożemy w zrealizowaniu Państwa planów.

Oprócz szerokiej oferty frontów laminowanych, lakierowanych i foliowych posiadamy również

szuflady

z dociągiem lub cichym domykiem, wyposażone w amortyzator gwarantujący, że będą się zamykać cicho i delikatnie.

Proponujemy także bardzo funkcjonalne i ergonomiczne

carga

i

carga obrotowe

, pozwalające na stosunkowo małej przestrzeni umieścić naczynia kuchenne oraz

wysuwane organizery

, w których mogą się znaleźć nie tylko sztućce, ale patelnie czy garnki. Dzięki tym akcesoriom można z łatwością zorganizować wnętrza szuflad i mieć wszystko „pod ręką”.

Nie ważne czy mieszkają Państwo w domu, apartamencie czy mieszkaniu - kuchnia może stać się zarówno centrum życia rodzinnego oraz miejscem, w którym kulinarne smaki nabierają pełni.

Polecamy również: