Meble na wymiar Wrocław - Moebell
M&M Moebell Design

+48 723 753 993

moebelldesign@gmail.com
M&M Moebell Design
+48 723 753 993 moebelldesign@gmail.com
Witamy Nasza oferta Kontakt DE
12 do 14 zdjęcia -"kuchnie na wymiar" 16 do 18 zdjęcia "kuchnie na wymiar"

Meble do kuchni, łazienki, restauracji - ostatnie realizacjeMeble na wymiar u naszych klientówSzafki, półki, biurka na wymiar


Ostatnio realizowaliśmy zamówienie na szafki, które oprócz tradycyjnych zastosowań mogą również pełnić fukcję ławy do siedzenia lub miejsce na krótki wypoczynek.

Dzięki dodakowemu wzmocnieniu i wyłożeniu ich poduszkami stanowią niezwykle oryginalny - wielozadaniowy

mebel na zamówienie.Łóżko ze skrzynią

ma regulowaną wysokość a szuflady posiadają funkcję samodomyku, pełny wysuw i otwierają się na dotyk tzw. tip-on. To idealne rozwiązanie do pokoju dziecka, bez wysiłku można wkładać i wyciągać pościel. Dodatkowo na ścianie zamocowana jest listwa, za którą znajduje się pas ledowy uruchamiany przy użyciu pilota. Za łóżkiem znajdują się panele tapicerowane wykonane z bardzo wysoko jakościowej pianki poliuretanowej

Biurko

zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby można je było dowolnie przesuwać wzdłuż ściany. Daje to ogromną dowolność w aranżacji wnętrza, a w pokoju nastolatka może okazać się niezbędnym meblem - nie tylko można je dowolnie przestawiać, ale równiez schować zyskując więcej miejsca.

Meble do restauracji


Meble zostały wykonane dla Pizzerii il Basilico, która znajduje się w Alei Bielany przy ul. Czekoladowej 7-9. Kształt mebli zaprojektowali nasi doświadczeni projektanci. Położyli nacisk na nowoczesne, geometryczne kształty podkreślając charakter lokalu. Kolory dobrała pani architekt tak, aby tworzyły spójną całość z kubaturą mebli, a poprzez śmiałe zestawienie barw, podkreślały ich nietypowe kształty. Ścieralność materiału wybrał nasz klient.
Zestaw mebli stworzyliśmy mając na uwadze, że lokal będą odwiedzali zarówno klienci, którzy chcą się posilić w trakcie zakupów jak i duże grupy znajomych czy rodziny z dziećmi. Buon appetito!

Polecamy również: