Meble na wymiar Wrocław - Moebell
M&M Moebell Design

+48 723 753 993

moebelldesign@gmail.com
M&M Moebell Design
+48 723 753 993 moebelldesign@gmail.com
Witamy Nasza oferta Kontakt DE

Ściany i panele tapicerowane

Różnorodność to trend, który wprowadzamy w życie w wielu różnych sferach. Wystrój i aranżacja wnętrz jest jedną z nich, mało jest bowiem rzeczy tak bliskich naszej osobie, jak właśnie charakter przestrzeni domowej.

Projektanci wnętrz wychodzą nam naprzeciw. Połączenie elegancji i wygody już od dawna nie oznacza wyłącznie powrotu do ciężkiej, barokowej niemal oprawy pomieszczeń ze sztukaterią i boazerią z litego drewna. Do dyspozycji mamy na przykład styl industrialny, lub skandynawski. Czy jest lepszy sposób na wzbogacenie wystroju w tych stylach niż dodanie tapicerowanego panelu ściennego? Elegancki, prosty i przytulny panel tapicerowany, umieszczony w wykuszu panoramicznego okna, lub na ścianie za łóżkiem całkowicie odmieni atmosferę panującą w pokoju, nadając mu przytulność i indywidualny styl.
Przyjemny w dotyku, pikowany materiał od zawsze stanowił niezwykle szykowne tło, pasujące do większości stylów. Bardzo powszechnie wykorzystywany jest zwłaszcza w stylu glamour, gdzie najczęściej widywany jest w pokryciu wezgłowia łóżka.

W stylu industrialnym lub minimalistycznym panel ścienny tapicerowany sprawdzi się jako punktowe obicie ściany z dodatkiem w postaci drewnianych lub metalicznych listew stanowiących ramę.

Ściana tapicerowana to także doskonały pomysł jeśli szukamy stylowych paneli ściennych do restauracji, przestrzeni biurowej lub gabinetu. Powierzchnia pokryta pikowanym materiałem jest niezwykle wszechstronnym zabiegiem wnętrzarskim, który sprawdzi się zarówno w przestrzeni domowej, jak i użytkowej. Taki panel jest również wygodny w projektowaniu i montażu, można bowiem dowolnie regulować ilość segmentów.
O zaletach wizualnych i funkcjonalnych tego rozwiązania mogą przekonać się Państwo sami, wybierając z oferty Moebell coś dla siebie.